Ознака : матура

Балкан Слајдер Сцена

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Цеца како матурантка! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најпознатите пејачки на Балканот, Светлана Цеца Ражнатовиќ се пофали со фотографија снимена на денот на матурската прослава дамнешната 1991 година. На фотографијата објавена...
Секојдневие

Мишел Обама сподели фотографија од нејзината матура! (ФОТО)

Еспресо
На Инстаграм се појави нов предизвик и многу славни личности се возбудени поради тоа. Токму поради таа причина Мишел Обама објави фотографија од својата матурска...