26.8 C
Скопје
09:55 - 13 јуни, 2024

Ознака : Кирил Тренковски

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СИНОТ на ВЕСНА ПЕТРУШЕВСКА елегантен за својата МАТУРСКА ПРОСЛАВА: „Кики отишол на матура и уредно се вратил дома“

М.Р.
Нашата позната актерка, Весна Петрушевска која е мајка на две прекрасни деца, синот Кирил и ќерката Мина редовно споделува фотографии од нив на социјалните мрежи.  ...
Наши ФациСлајдерСцена

„Му купив гаќи и патики, дека немало таму“: Весна Бејби се збогуваше со синот и објави емотивна порака! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Една од нашите најпознати актерки, Весна Петрушевска – Бејби преку социјалните мрежи се збогуваше со нејзиниот син Кирил (17). Имено, синот на Бејби ќе се...