24.8 C
Скопје
15:54 - 28 мај, 2024

Ознака : ким кардашијан

ЛајфстајлСцена

БЕБЕТО НА КИМ И КАНЈЕ ДОБИ БИБЛИСКО ИМЕ: Среќните родители објавија како ќе се вика

Igor
Познтата ѕвезда од реалните шоуа го објави името на својот новороден син точно за Денот на мајката, преку твит. Ким Кардашијан на својот твитер-профил ја...
ЛајфстајлСцена

СУРОГАТ МАЈКАТА на Ким и Канје добила породилни болки

Igor
Популарниот пар очекува четврто бебе од сурогат мајката, откако на истиот начин ја добија и ќерката Чикаго. Доцна во четвртокот вечерта таа била примена во...
ЛајфстајлСцена

Старлетите ги закопаа секирите: Повторно се блиски другарки

Igor
Парис Хилтон и Ким Кардашијан повторно се другарки, по неколку години караници. Тоа го докажува и снимката од која се гледа како најпопуларната ријалити ѕвезда...
ЛајфстајлСцена

ПО СТАПКИТЕ НА ТАТКО Ѝ: Ким Кардашијан ќе станува адвокат

Igor
Неодамна Ким Кардашијан најави дека учи за да стане адвокат и дека очекува тоа да се случи до 2022 година. Многумина ја обвинија дека тоа...