ТВРДАТ ДЕКА КИМ КАРДАШИЈАН ЈА КОПИРА НЕЈЗЕ: Актерката повторно привлекува внимание

Софија Вергара важи за една од најубавите и најзгодните жени во светот, а нејзината нова фотографија на Инстаграм привлекува многу коментари и дискусии.

Нејзините следбеници ја споредија со Ким Кардашијан, поради форографијата во фустан од латекс. Единствената разлика е што фотографијата на Софија е направена во 1999 година, а овој тренд го обнови Ким Кардашијан заедно со своите сестри.

Софија Вергара не реагирала на ниеден од овие коментари.

Слични објави

Меланија Трамп ја преуреди Белата куќа – Погледнете како сега таа изгледа! (ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп за 24 ноември: Ќе бидете расположени за љубов и за покажување емоции

Слободен печат

Александра Грант за почетокот на врската со Кијану Ривс: Тоа беше фасцинантно! (ФОТО)

Еспресо

Шарлиз Терон НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Малку жени би се осмелиле на ваква фризура (ФОТО)

Igor

Џенифер Лопез прошета во секси чизми преку колена, а кога ќе ја видите сликата ќе ви стане јасно зошто сите погледи се вперени кон неа (ФОТО)

Еспресо

По документарецот за Мајкл Џордан, на Кармен Електра рекордно ѝ скокна популарноста на Порнхаб

Еспресо

Остави Коментар

20 − 15 =

Слични објави

Имал осум години кога преку телевизорот се заљубил во неа: Денеска тие имаат две деца… (ФОТО)

Васко Спасоски

Иван Босиљчиќ откри што му пречи во бракот со Јелена Томашевиќ!

Васко Спасоски

Актерката за улогата се спремала настапувајќи во стриптиз клуб!

Еспресо

Откриен голем гаф со кој Меган го засрамила принцот Хари

Еспресо

Дневен хороскоп за 1 април 2019, понеделник

Igor

Јелена Ѓоковиќ во мини-фустан со гол грб, а глетката околу неа е тешка да се опише со зборови! (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian