ИЗГЛЕДАШ ПОМЛАДО ОД НЕА: Ким доби брутални коментари на фотографија од Норт

Ким Кардашијан го честиташе шестиот роденден на својата најстара ќерка со фотографија на Инстаграм, но она што не го очекуваше беа дрски коментари од следбениците.

Реакциите на публиката го ставија во втор план поводот за објавување на конкретната фотографија.

Меѓу коментарите имало и „Дали Ким има ново лице?“, „Ќе им набиеш комплекси на своите деца“, но и „Како е можно да изгледаш помладо од своето шестгодишно дете?“

View this post on Instagram

I still can’t believe my first born baby is 6.

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Слични објави

Таа нема срам: Луна Џогани со градите на мегдан! (ФОТО)

Васко Спасоски

По скоро две децении љубов, го исфрли сопругот од домот: Сите зборуваат за нивниот развод, а Џулија некогаш вака кажуваше за нив… (ФОТО).

Васко Спасоски

Без шминка, филтери и фотошоп: Цеца го покажа своето ВИСТИНСКО ЛИЦЕ! (ВИДЕО)

Igor

Шабан и Есма беа големи пријатели: Погледнете што напишал тој за неа кога таа почина (ФОТО)

Васко Спасоски

МАЛИ ЖЕНСКИ ТАЈНИ: Овие нешта скоро секоја девојка ги премолчува пред новото момче

Igor

Новиот модел на тексас шорц ги запрепасти жените ширум светот (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

17 − шест =

Слични објави

Лејди Гага и Аријана Гранде објавија нов хит со футуристички спот! (ВИДЕО)

Еспресо

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! Плаќаат 25.000 евра за да се разголуваат среде пустина (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Што е тоа што ужасно го нервира секој хороскопски знак?

Igor

Почина Зденка Вучковиќ, првата детска ѕвезда во поранешна Југославија (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

ШТОМ СЕ ПОЈАВИЛА НА ФАКУЛТЕТОТ ГО ДОБИЛА ОВОЈ ПРЕКАР! Кој би рекол дека ВОЈВОТКАТА некогаш вака ја нарекувале!

Igor

Месец дена се молчело за тоа: Позната актерка почина после три години борба со ракот

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian