СЕ КАРАА, ПА СЕ СМИРИЈА: Богаташката и старлетата заедно во музички спот (ВИДЕО)

Водечкото диџејско дуо Димитри Вегас и Лајк Мајк, неодамна објави нова песна со наслов B.F.A. што значи „best friend’s ass“, заедно со богаташката и пејачка Парис Хилтон.

Она што никој не го очекуваше е во видеото да се појави и нејзината некогашна најдобра пројателка, со која неодамна се смирија, ријалити ѕвездата Ким Кардашијан.

Секако, како што и се очекува од нејзе, Ким го истакна своето тело во многу тесен сребрен фустан, а нејзината другарка Парис влезе во улогата на ди-џеј.

Слични објави

МЕЛАНИЈА ТРАМП КОРИСТИ ДВОЈНИЧКА? Оваа снимка од Нормандија го докажува тоа! (ВИДЕО)

Igor

Џеј Ло доби конкуренција! Нејзина колешка го облече познатиот зелен фустан! (ФОТО)

Igor

НЕ МОЖЕТЕ ПРОТИВ НИВ: Ова се НАЈТВРДОГЛАВИТЕ хороскопски знаци

Igor

Сè за совршен изглед на Оскарите: Познатата актерка морала да стои исправена во автомобилот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Жена му на Том Хенкс лудо се забавува во карантин: Шармантната Рита рапува на голем хит од 90-те (ВИДЕО)

Еспресо

Причината поради која Ева Мендез веќе не е најпосакуваната жена во Холивуд!

Еспресо

Остави Коментар

18 + 7 =

Слични објави

Татјана и Новица слават годишнина од бракот

Еспресо

Саудискиот принц сака да го купи Манчестер јунајтед, а во меѓувреме флертува со Линдзи Лохан

Igor

Конечно и се исполни желбата: Атиџе од „Медена земја“ ја сними својата прва песна „Покрај река Брегалница“ (ФОТО)

Васко Спасоски

„Затни ја устата веќе“ – Марија Шерифовиќ со раце и ја затна устата на Карлеуша, а потоа и го фрли столчето (ВИДЕО)

Igor

Сочен и превкусен колач со тиква

Igor

Славниот пар размени емотивни пораки по повод 3-годишнината од бракот (ФОТО)

Igor