36.8 C
Скопје
18:31 - 18 јуни, 2024

Ознака : кејтлин џенер

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кејтлин Џенер ги изненади следбениците: Се снимаше одблизу без грам шминка на лицето и покажа што работи во дворот (ВИДЕО)

Еспресо
Кејтлин Џенер (70) пред транзицијата беше во брак со ријалити ѕвездата Крис Џенер (64), со која ги има ќерките Кендал и Кајли Џенер, ги изненади...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Поранешниот спортист го промени полот и сега е една од најуспешните жени. Нејзиниот дом од 3,5 милиони изгледа како од бајка! (ФОТО)

Васко Спасоски
Брус Џенер, некогашен олимпиец, во 2015 година стана Кејтлин Џенер, а за тоа се пишуваше кога тој/таа беше дел од реалното шоу „Запознајте ги Кардашијанови“,...
Лајфстајл

Чудни и интересни факти за семејството Кардашијан-Џенер (ВИДЕО)

Igor
Важат за најпопуларното ријалити семејство, а во текот на годините речиси и да нема обожавател кој не ги знае сите детали за Ким, Кортни, Клое,...