Ознака : јордан

Секојдневие

Кралицата Ранија од Јордан е неприкосновена модна владарка: Овие трендови ги обожава!

Еспресо
Прекрасната кралица од Јордан, Ранија, не се откажува од своите основни модни одлики – да спои старински женствени парчиња, но сепак целата комбинација да изгледа...
Uncategorized

Кралицата Ранија од Јордан повторно во поволна комбинација која ги засени дури и најскапите фустани! (ФОТО)

Слободен Печат
Не е тајна дека убавата јорданска кралица често бира модни парчиња кои би можела да си ги дозволи и средната класа. Кралицата Ранија од Јордан...