Ознака : изјава

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Лепа Брена проговори искрено: Не мијам садови и не бришам прашина, плаќам луѓе за тоа!

Еспресо
Фолк пејачката Лепа Брена (59) благодарение на успешната музичка кариера секојдневно ужива во својот луксузен живот. И додека поголемиот број од ѕвездите имаат помошници за...
Uncategorized

Го прекрши договорот и ги напушти „Министарке“: Погледнете колку пари треба да врати Едита (ФОТО)

Слободен печат
Една од најубавите српски пејачки, Едита Арадиновиќ се најде на листата на осомничени за напад на просториите на нејзините поранешни соработници Филип Милетиќ и Милош...
Лајфстајл Сцена

Емина Јаховиќ искрена: На мајка ми и брат ми тешко им е кога читаат што пишуваат за мене! (ФОТО)

Igor
Емина Јаховиќ неодамна гостуваше во една тв-емисија каде прозборе за својот емотивен живот, но и трачеите дека прекинала со момчето, турскиот милјардер Садет Саран. –...
Лајфстајл Сцена

И двајцата прозбореа за разводот! Кристина: „Бев во депресија“! Даниел: „Овој период не е лесен“!

Igor
Српските медиуми дури денеска разбраа дека познатиот пејач Даниел Кајмакоски се разведе од манекенката Кристина Димитревска. Како што повеќето од вас знаат, Даниел и Кристина...
Лајфстајл Сцена

СРЦЕТО Ѝ Е СКРШЕНО: Меган Маркл веќе никогаш нема да го види НЕГО!?

Igor
Томас Маркл постојано прави скандали, уште од времето кога Меган и Хари беа само вљубен пар. Овојпат, во интервју ја обвинил дека е лажливка, а...