22.8 C
Скопје
20:03 - 14 јуни, 2024

Ознака : Џорџ Клуни

ЛајфстајлСцена

Селма Хаек: Сакаше заедно да се тушираме па се закануваше дека ќе ме убие

Igor
Кога во 2017 година холивудската дива Селма Хаек (53) во колумна за „Њујорк тајмс“ го опиша својот однос со продуцентот Харви Вејнстајн (67), ги шокираше...
ЛајфстајлСцена

Џорџ Клуни НЕ СЕ ПОТРУДИЛ да се дотера за годишнината: Покрај Амал изгледал како случаен минувач!

Igor
Познатата адвокатка и глумецот во Њујорк ја прославиле петгодишнината од нивниот брак во друштво на своите пријатели Синди Крафорд и нејзиниот избраник Ренди Гербер, а...
ЛајфстајлСцена

Обама со семејството на гости кај ЏОРЏ И АМАЛ во нивната луксузна вила на Комо (ФОТО)

Igor
Барак Обама и Џорџ Клуни се добри пријатели, па не е ни чудно што често ги гледаме заедно во јавноста. Изминатиот викенд семејството Обама помина...
ЛајфстајлСцена

ЏОРЏ КЛУНИ ЗАГРИЖЕН: Не сакам нашите деца да станат мета

Igor
Славниот холивудски актер Џорџ Клуни смета дека животите на неговото семејство се во голема опасност поради работата на неговата сопруга Амал. Адвокатката Амал Клуни не...
ЛајфстајлСцена

СИГУРЕН ВО СВОЈАТА ОДЛУКА: Џорџ Клуни нема да му биде кум на кралското бебе

Igor
Џорџ Клуни, кој гостуваше во емисијата на Џими Кимел, откри дека не сака да му биде кум на новороденото кралско бебе Арчи Харисон Маунбатен –...