20.8 C
Скопје
07:14 - 13 јуни, 2024

Ознака : квентин тарентино

ЛајфстајлСцена

Селма Хаек: Сакаше заедно да се тушираме па се закануваше дека ќе ме убие

Igor
Кога во 2017 година холивудската дива Селма Хаек (53) во колумна за „Њујорк тајмс“ го опиша својот однос со продуцентот Харви Вејнстајн (67), ги шокираше...