11.8 C
Скопје
01:06 - 15 април, 2024

Ознака : уплашив

СветСлајдерСцена

Клуни: Се уплашив кога дознав дека ќе добијам близнаци

Еспресо
Џорџ Клуни во своето последно интервју за телевизијата „CBS“ зборуваше за новиот филм на Нетфликс – „The Midnight Sky“ во кој тој игра. Во таа...