24.8 C
Скопје
15:34 - 3 октомври, 2023

СИГУРЕН ВО СВОЈАТА ОДЛУКА: Џорџ Клуни нема да му биде кум на кралското бебе

Џорџ Клуни, кој гостуваше во емисијата на Џими Кимел, откри дека не сака да му биде кум на новороденото кралско бебе Арчи Харисон Маунбатен – Виндзор.

Со оглед на тоа што Клуни и неговата сопруга Амал се блиски пријатели со Хари и со Меган, а малиот Арчи е роден во ист ден со Клуни, се појавија шпекулации дека глумецот би можел да му биде кум на кралското бебе.

Затоа водителот го прашал што мисли за тоа.
„Тоа би била лоша идеја. Јас сум татко на близнаци, а и со тоа едвај успевам да излезам на крај. Не би требало да бидам ничиј кум.“, рече Клуни.

Кимел инсистираше глумецот да му каже каков одговор ќе даде ако Хари Меган го поканат за кумство.
„Јас нема да бидам кум, ти ветувам. Сосема сум сигурен во тоа“, одоговори Клуни на тоа.

Слични објави

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо

Џоди Тарнер-Смит поднесе барање за развод од Џошуа Џексон: Голема љубов, а причината за разделба непозната

Еспресо

Ана Бекута се пензионираше но само на хартија: „Јас и пензија, нема шанси!“

Еспресо
Се вчитува....