32.8 C
Скопје
20:33 - 15 јули, 2024

Ознака : 40

СекојдневиеСлајдер

Славчо Попоски најавува пороен дожд, еве кога

Еспресо
– Во следните денови и понатаму времето во Македонија ќе биде сончево и МНОГУ ТОПЛО со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ЈА ЗАГРИЗА 40-тата, но БЛЕСКА повеќе од кога било: Среќен роденден Снеже Велков!

М.Р.
Досега се изначитавме за странските ѕвезди како изгледаат прекрасно и покрај тоа што веќе почнале да ја ситкаат 40-тата, но ако размислиме подобро такви примери...
UncategorizedСветСлајдерСцена

КЕЈТ МИДЛТОН ДЕНЕС ГО СЛАВИ 40.РОДЕНДЕН: Која е навистина идната кралица на Англија?

Еспресо
Кејт Мидлтон, сопруга на принцот Вилијам и идна кралица на Обединетото Кралство, денес, 9 јануари, полни 40 години. Карактеристична е по внимателно одбраниот и секогаш...
Секојдневие

За жени над 40 години: Девет плода против стареење

Слободен печат
Убавата и сјајна кожа е состојба кон која секој човек се стреми, независно од тоа на која возраст се наоѓа. Сепак, жените, особено оние над...
Секојдневие

Жирито на Суперталент со неверување гледаше што прави оваа 85-годишна баба со 40 години помлад маж (ВИДЕО)

Еспресо
Во САД неодамна почна емитувањето на втората сезона на посебната верзија на Суперталент, „America’s Got Talent: The Champions“, на која можат да се пријават само...