38.8 C
Скопје
16:49 - 19 јули, 2024

Ознака : 85

Секојдневие

Жирито на Суперталент со неверување гледаше што прави оваа 85-годишна баба со 40 години помлад маж (ВИДЕО)

Еспресо
Во САД неодамна почна емитувањето на втората сезона на посебната верзија на Суперталент, „America’s Got Talent: The Champions“, на која можат да се пријават само...