11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

Ознака : златко јовановски

Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) ЦЕЦА ВО КРЕАЦИЈА НА МАКЕДОНСКИОТ ДИЗАЈНЕР ЗЛАТКО ЈОВАНОВСКИ: Дивата препуштена на имагинацијата на „JZJ“

М.Р
Попознат како „JZJ“, под името кое го носи и неговиот моден бренд, Златко Јовановски важи за еден од најхрабрите модни дизајнери на македонската сцена. Како...