14.8 C
Скопје
06:38 - 22 мај, 2024

Ознака : мани лонг

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) Американската пејачка МАНИ ЛОНГ во креација на нашиот дизајнер ЗЛАТКО ЈОВАНОВСКИ: Рачно изработен блескав фустан кој ќе посакате да го носите

М.Р.
Попознат како „JZJ“, под името кое го носи и неговиот моден бренд, Златко Јовановски важи за еден од најхрабрите модни дизајнери на македонската сцена. Како перфекционист во својата...