21.8 C
Скопје
00:55 - 18 јуни, 2024

Ознака : Џеј Зи Џеј

БалканВи ПрепорачувамеЕспресоСлајдерСцена

(Фото) Елеганција и гламур: Македонскиот дизајнер Златко Јовановски ја облече сопственичката на „Сваровски“

Еспресо
Македонскиот моден дизајнер Златко Јовановски-Џеј Зи Џеј (JZJ) има богато портфоилио со ѕвезди кои со задоволство ги носат неговите креации. Како регионални, така и светски...