Ознака : свршувачка

Ви Препорачуваме Сцена

Ќерката на Обама ја откажа свршувачката

Еспресо
Ќерката на Барак Обама ја откажала свршувачката со нејзиното момче и колега од факултетот Рори Фаркахарсон. Иако никогаш не беше официјално потврдено дека 21-годишната ќерка...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

И официјално Игор Карачиќ е македонски зет: Ја запроси убавата струмичанка Душица (ФОТО)

Васко Спасоски
И официјално поранешниот ракометар на РК Вардар, Игор Карачиќ стана македонски зет.  Неговата девојка, убавата струмичанка Душица Андоновска преку својот профил на Инстаграм се пофали...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Синот на Памела Андерсон ја даде првата изјава за свршувачката на мајка му со 22 години повозрасниот маж!

Васко Спасоски
Синот на Памела Андерсон, Брендон Томас Ли (23) изјавил дека е неверојатно среќен поради тајната свршувачка на неговата мајка (52) и продуцентот Џон Питерс (74)....
Uncategorized

Мала забава: Маријан Стојановски рипна во тавче – погледнете како изгледа неговата избраничка (ФОТО)

Слободен печат
Вчера на социјалните мрежи се појавија фотографии од свршувачката на познатиот пејач Маријан Стојановски и неговата избраничка Наташа Каранџуловска. Марјан и Наташа се долги години...
Лајфстајл Сцена

Му кажа ДА! Уште еден македонски пејач изненади и наскоро ќе прави свадба (ФОТО)

Igor
Во тавче „рипна“ и познатиот пејач Александар Белов. По неколкугодишна врска со Србинката Јелена од Крагуевац, победникот на „Операција триумф“ реши да заплива во брачните...
Лајфстајл Сцена

Лоба ќе се мажи: Еве кој е нејзиниот избраник

Igor
Пејачката Викторија Лоба во „Бекстејџ“ за првпат го покажа свршеничкиот прстен и откри дека ќе се мажи за своето долгогодишно момче. Таа неодамна беше и...