Лоба ќе се мажи: Еве кој е нејзиниот избраник

Пејачката Викторија Лоба во „Бекстејџ“ за првпат го покажа свршеничкиот прстен и откри дека ќе се мажи за своето долгогодишно момче.

Таа неодамна беше и дел од моделите на саемот за венчавки кои презентираа невестински фустани.

Викторија е во долга врска со скопскиот бизнисмен Ѓорѓи Калешов.

Слични објави

Мајли Сајрус им ја разбуди фантазијата на фановите (ФОТО)

Igor

По објавите дека има коронавирус Џеки Чен се огласи – Ви благодарам, добро сум!

Еспресо

Ова е водечкиот мејкап тренд оваа зима – Дали сте доволно смели да го пробате?

Еспресо

Немаше ниту еден здраствен проблем: Аца од „Амадеус бенд“ за смртта на тапанарот Бојан!

Васко Спасоски

4 убавици кои пропаднаа и остареа предвреме (ФОТО)

Igor

Кога ќе ја снема темнината и ќе остане само чиста мелодија: Топ 10 најдобри акустични хард рок песни! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

петнаесет − 12 =

Слични објави

4 неодоливо вкусни рецепти за совршени чикен нагетс (ВИДЕО)

Igor

Кајли Џенер мета на „Твитер“: Парите навистина не можат да купат класа или стил

Еспресо

Кејтлин Џенер ги изненади следбениците: Се снимаше одблизу без грам шминка на лицето и покажа што работи во дворот (ВИДЕО)

Еспресо

Повеќе не се кријат: Пеце и Марјана на рипче во познат скопски ресторан (ФОТО)

Igor

Музичката дива е милионерка, а нејзиниот татко едвај врзува крај со крај

Igor

Какви здолништа се „маст хев“ за оваа есен (ФОТО)

Igor