Ознака : Марјан Стојановски

Uncategorized

Мала забава: Маријан Стојановски рипна во тавче – погледнете како изгледа неговата избраничка (ФОТО)

Слободен печат
Вчера на социјалните мрежи се појавија фотографии од свршувачката на познатиот пејач Маријан Стојановски и неговата избраничка Наташа Каранџуловска. Марјан и Наташа се долги години...