16.8 C
Скопје
05:19 - 13 јуни, 2024

Ознака : јелена јованова

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Јелена Јованова објави фотографијата со синчето и ги воодушеви фановите

Еспресо
Македонската актерка Јелена Јованова со својот сопруг Стјепан и синот Јаков живее во Хрватска. Со хрватскиот актер Стјепан Периќ, со кого се запознала за време...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО)ЈЕЛЕНА ЈОВАНОВА ОБЈАВИ НЕОДОЛИВА ПРАЗНИЧНА ФОТОГРАФИЈА: Синот на актерката ужива покрај новогодишната елка

М.Р.
Македонската актерка Јелена Јованова со својот сопруг Стјепан и синот Јаков живее во Хрватска. Со хрватскиот актер Стјепан Периќ, со кого се запознала за време...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Јелена Јованова наполни 36 години: Мене филтер не ми треба! (ФОТО)

Васко Спасоски
Денес, Јелена Јованова Периќ слави роденден. На своето стори на Инстаграм постави фотографија под која напиша „36 и не ми треба филтер“! Со полни 36...
БалканСлајдерСцена

Емотивна порака на актерката Јелена откако пристигна дома со наследникот Јаков! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пред неколку дена во Загреб се породи нашата позната актерка Јелена Јованова и на свет донесе здраво машко дете.  Денеска Јелена и Јаков беа отпуштени...
Секојдневие

Јелена Јованова: Нема оправдување за неправда, насилство, лага и лицемерие

jasmina.kantardzieva
Убава, успешна, паметна. Голем професионалец. Ова се првите асоцијации кои ги поврзуваме со глумицата Јелена Јованова. Во разговорот за „Женски печат“ зборуваме за тоа што...