36.8 C
Скопје
18:34 - 18 јуни, 2024

Ознака : Јаков

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) Драган Спасов – Дац: Добив уште една ќерка, тоа е мојата снашка Софија!

М.Р.
Драган Спасов – Дац на 20 април го прослави својот 59-ти роденден, а на истиот ден актерот по втор пат заплива во брачните води. Без...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО)ЈЕЛЕНА ЈОВАНОВА ОБЈАВИ НЕОДОЛИВА ПРАЗНИЧНА ФОТОГРАФИЈА: Синот на актерката ужива покрај новогодишната елка

М.Р.
Македонската актерка Јелена Јованова со својот сопруг Стјепан и синот Јаков живее во Хрватска. Со хрватскиот актер Стјепан Периќ, со кого се запознала за време...
БалканСлајдерСцена

Емотивна порака на актерката Јелена откако пристигна дома со наследникот Јаков! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пред неколку дена во Загреб се породи нашата позната актерка Јелена Јованова и на свет донесе здраво машко дете.  Денеска Јелена и Јаков беа отпуштени...
Uncategorized

Кај познатата српска пејачка Сека Алексиќ и тоалетот е украсен за новогодишните празници – погледнете! (ФОТО)

Слободен печат
Познатата српска пејачка Сека Алексиќ (38) секоја година се труди нејзиниот дом за новогодишните и божиќни празници да изгледа колку што е можно поубаво, а...