Tag : последен

Инспирација и совети Лајфстајл Слајдер

ВИДЕО: Декорации во последен миг – Како набрзина да направите уникатни украси од ситници кои ги имате во домот!

Еспресо
Изберете ја најубавата идеја и засукајте ги ракавите… Ако не сте стигнале оваа година да и се посветите на празничната декорација на домот, нема причина...
Свет Слајдер Сцена

Меланија Трамп за последен пат традиционално ја пречека божиќната елка во Белата куќа

Еспресо
Првата дама на Америка, Меланија Трамп во понеделникот ја пречека елката во Белата куќа, продолжувајќи ја долгогодишната традиција, дури и за време на пандемијата на...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Меган и Хари последен пат во јавноста како кралско семејство, Кејт и Вилијам ги игнорираа (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Принцот Хари (35) во неделата ја одработи својата последна задача како генерал на кралската морнарица па на слушбениот прием во „Royal Albert Hall“ во Лондон...