Tag : луј витон

Свет Слајдер Сцена

ФОТО: Георгина ужива во луксузот и во спектакуларната елка – На нозете 1.155 евра, а ќебето чини 1.260 евра

Еспресо
Избраничката на Роналдо внимателно избира облека за себе. Исто е кога станува збор и за влечките кои ги носи во домот, но и за деталите...
Инспирација и совети

„Луј Витон“ распродаде бањарка од 36.500 фунти

Еспресо
Модната куќа „Луј Витон“ и во времето на пандемијата на коронавирусот не помислува да запре. „Луј Витон“ го распродаде капутот инспириран од домашна бањарка за...
Инспирација и совети

Младата актерка воодушеви со невообичаената модна комбинација! (ФОТО)

Еспресо
Мили Боби Браун, ѕвездата на серијата Stranger Things, беше една од водителките на доделувањето на наградите SAG кои се одржаа вчера во Лос Анџелес. View...
Сцена

Деветгодишно девојче прави необични креации по пример на славните личности (ГАЛЕРИЈА)

Igor
Деветгодишната Рајли Дашвуд од Австрија „се облекува“ по примерот на светски познатите ѕвезди, но за креирање на своите костими користи предмети и храна што ги...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian