18.8 C
Скопје
22:31 - 19 мај, 2024

Ознака : ќебето

СветСлајдерСцена

ФОТО: Георгина ужива во луксузот и во спектакуларната елка – На нозете 1.155 евра, а ќебето чини 1.260 евра

Еспресо
Избраничката на Роналдо внимателно избира облека за себе. Исто е кога станува збор и за влечките кои ги носи во домот, но и за деталите...