Најмодерните пролетни аксесоари – Louis Vuitton сандали

Шик, класични и удобни, патиките станаа новиот тренд во модерниот свет…

Сепак, постои бренд кој може да го земе тој скромен пар обувки и да го трансформира во гламурозно уметничко дело, а станува збор нормално за Louis Vuitton. За жените, стилот и комфорот се главни критериуми кога се работи за изборот на обувки, а Louis Vuitton моделите одговараат на сите барања.

Оддавајќи почит на Archlight моделот на патики, новите Archlight сандали имаат четири кожни каиши со променливиот дезен на LV монограмот и белата боја на секоја површина. Впечатливиот акцент на розевата боја го краси нивниот преден дел.

Креирани во Италија, Archlight сандалите се инспирирани од Cruise 2019 ревијата, односно од колекцијата која ги збуни дури и најострите модни критичари. Со цена од 1,090 долари, Archlight сандалите се подготвени да ги освојат улиците штом започне пролетта. Дали ви се допаѓаат?

Слични објави

Копров со ИЗВИНУВАЊЕ до Србија: Имавме АНОНИМУСИ во жирито!

Igor

По 10 години раскинаа: Една од најубавите српски пејачки сега е сингл! (ФОТО)

Igor

„Потребен ми е мир, веќе 40 години живеам во лудница“ – Лепа Брена искрено за односот со Бобо, заработката и стравот кој го доживува

Еспресо

Колку чинеше ѓерданот што го носеше Џорџина на Санремо… (ФОТО)

Васко Спасоски

Познатата пејачка Сека Алексиќ им се налути на колегите: Не е секоја ситуација за исмејување!

Васко Спасоски

Хајди Клум се онесвестила на снимање: Фановите се поделени со мислењата, коронавирус или бременост?

Еспресо

Остави Коментар

2 × четири =

Слични објави

Се соблече најзгодната девојка од групата „Hurricane“ и го запали Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо

Адел е кралица! Погледнете колкав бакшиш му оставила на келнерот за Нова Година (ФОТО)

Васко Спасоски

Анабела и Гаги Џогани повторно во жестока расправија: Зошто беа кај Цеца дома децата?

Еспресо

Ќерката на Шабан Шаулиќ: Тој беше добар човек, но тешко се живееше со него!

Васко Спасоски

Пред да стане пејачка, Гоца Тржан работела нешто сосема друго: Таа откри како живеела од тоа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мишел Фајфер е 25 години во брак со овој човек: Сите други би побегнале, но тој останал покрај неа! (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian