10.8 C
Скопје
09:06 - 10 декември, 2022

Категорија: Слајдер

Наши Фаци Слајдер Сцена

Уште еден македонски пејач се зарази со корона: И покрај тоа што внимавав, вирусот стигна и до мене! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачот Боби Павловски пред само неколку минути на својот профил на Фејсбук ги извести своите пријатели дека се инфицирал со коронавирусот. Како што пишува во...
Балкан Слајдер Сцена

„Забранетата љубов“ ги руши сите бариери на Балканот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Љубовта помеѓу српската манекенка Алиса Миленковиќ и Берат Џимишити, албански фудбалер кој игра за Аталанта, добива нова епизода. Плодот на нивата љубов ќе биде крунисана...
Наши Фаци Слајдер Сцена

Не е реална колку е згодна: Погледнете ја жената на српскиот фудбалер Филип Ѓорѓевиќ! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Ако се прјави на избор за најзгодна жена на фудбалер, манекенката Јована Ѓорѓевиќ сигурно би го освоила првото место. Оваа атрактивна црнка има обожаватели и...
Свет Слајдер Сцена

Бен Афлек повторно се враќа во улогата на Бетмен!

Ивана Стамевска
Бен Афлек повторно ќе се појави во улогата на суперхеројот Бетмен во најновото продлжение на блокбастер серијалот „Бетмен“ со оригинален наслов „Флеш“. Афлек последен пат...
Свет Слајдер Сцена

Раперот Еминем прогласен за мртов на социјалните мрежи

Еспресо
На долгата листа на бизарни случувања во 2020 година, од неодамна беше додаден уште еден. Имено на социјалните мрежи, веќе неколку денови по ред, почна...
Балкан Слајдер Сцена

По смртта на Рајко Дујмиќ прекинат спорот за името „Нови фосили“

Еспресо
Судските инстанци во Загреб ја прекинаа постапката што ја започна неодамна починатиот Рајко Дујмиќ против тројца членови на „Нови фосили“ околу употреба на името на...
Астро Слајдер Хороскоп

Хороскоп за 21 август, петок – Не дозволувајте луѓето да го тестираат вашето трпение и добрина

Еспресо
Овен Иако секогаш се обидувате да делувате како цврста личност пред другите, денешниот ден ќе ве натера да откриете чувствителен дел од вашиот живот пред...
Балкан Слајдер Сцена

Градникот ѕирка од деколтираниот фустан на Ана Николиќ: Познатата пејачка повторно провоцира! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ана Николиќ често предизвикува внимание кај јавноста, а истото го направи и сега. Имено, пејачката објави фотографија на која позира на среде улица. На себе...
Балкан Слајдер Сцена

Ова ниту на непријателот да не му се случи: Српската пејачка Вики го пронашла синот парализиран во кревет!

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Вики Миљковиќ и нејзиниот сопруг Драган Ташковиќ преживеале вистинска драма кога нивниот син пред неколку години се разбудил парализиран едно утро. Пејачката...
Свет Слајдер Сцена

Заводникот Џерард Батлер повторно слободен – По шест години врска раскина со девојката

Еспресо
Никој не се надеваше на ова… Холивудскиот актер Џерард Батлер и неговата девојка Морган Браун наводно раскинале, по шестгодишна врска, а оваа вест шокираше многумина....