37.8 C
Скопје
18:55 - 15 јули, 2024

(Фото) Бременоста ми го „разнесе“ телото: Сопругата на Огњен Амиџиќ се соочи со проблем по породувањето

Сопругата на Огњен Амиџиќ, Мина Наумовиќ пред четири месеци го роди синот Перун, а сега откри со што се соочува по породувањето.

За разлика од српскиот водител, Мина е исклучително активна на социјалните мрежи каде со следбениците споделува моменти од своето секојдневие, а сега откри дека отишла на првиот тренинг по породувањето.

Имено, таа објави фотографија од теретана и призна дека враќањето на тренинзите не е толку лесно како што мислела.

– Дури кога ќе се вратите на тренинзите, сфаќате колку бременоста го „разнесува“ телото, иако мислев дека тоа не го ни чувствував – напишала Мина во описот на фотографијата од теретана.

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....