20.8 C
Скопје
05:01 - 15 јули, 2024

Откако мажот крвнички ја претепа: Тара Симов му посвети емотивна порака на синот

Денеска е посебен ден за поранешната учесничка на реалното шоу „Задруга“ Тара Симов и нејзиниот поранешен избраник Данило Раичевиќ, бидејќи нивниот син Николај го слави својот прв роденден.

Иако долго време не се во добри односи, гордите родители се договорија да го прослават овој значаен ден за нивниот наследник.

Тара Симов точно на полноќ објави емотивна порака до својот син на социјалните мрежи.

„Мојот живот. Моето око. Мојата душа. Нека ти е најсреќен 1. роденден“, напиша Тара на својата инстаграм сторија.

Заедничка фотографија со синот сподели и таткото на малото момче, кој му упати јавна честитка, истакнувајќи ја емотивната поддршка и љубов кон него.

Иако Тара и Данило ставија крај на емотивната врска, неодамна во јавноста имаа сериозна расправија, при што беа упатени сериозни обвинувања. Сепак, како што истакна Данило, постои договор јавно да не се коментира нивната врска и дека ќе се придржуваат до тој договор. Тој нагласи дека детето ќе продолжи да биде подеднакво со двајцата родители, нагласувајќи ја важноста од присуството и влијанието на двајцата родители во животот на детето.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....