34.8 C
Скопје
18:24 - 22 јули, 2024

Сања Кужет се породи, а Воја се огласи за колешката: „Отиде на контролен преглед…“

Воја Недељковиќ, водител и колега на Сања Кужет, се огласи откако во медиумите се појави информација дека неговата колешка вчера се породила и родила машко дете.

Кој е Немања, со кого Сања Кужет доби второ дете: Двапати влегле во врска, по десет години…

Водителот не го криеше воодушевувањето и изненадувањето за својата колешка, а за српските медиуми откри дека последен пат се слушнале пред десет дена, кога Сања отишла на преглед.

– Не знаев дека се породила. Само што слушам од вас сега. Разговаравме пред десетина дена кога таа отиде на контролен преглед – изјави Воја.

Да потсетиме, како што објави српски Ало, Сања и нејзиниот избраник сеодлучиле за името Вук. Парот планира да организира прослава по повод раѓањето на наследникот, а ќе ги собере само најблиските роднини и пријатели.

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ се пофали со згодното тело на Немања: На одмор на Ибица

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....