37.8 C
Скопје
18:05 - 19 јули, 2024

Се огласи Гранд, го откри името на новороденото бебе на Сања Кужет: Се подготвува и прослава

Водителката Сања Кужет се породи завчера, 2 јули, во утринските часови во строга тајност во Белград, а сега се огласи и продукцијата Гранд.

принтскрин инстаграм

-Со гордост и радост објавуваме дека нашата Сања Кужет вчера наутро се породи со царски рез и на свет донесе машко дете Вук Живојиновиќ. И мајката и бебето се чувствуваат одлично, им благодариме на сите за вниманието! – гласеше пораката од Гранд продукција.

Според српските медиуми, Сања и Немања планираат да организираат прослава по повод раѓањето на наследникот, а ќе ги соберат само своите најблиски роднини и пријатели.

Да потсетиме, Сања Кужет е во брак со Немања Живојиновиќ, маркетинг директорот на автомобилска компанија кој не сака да се експонира во јавноста.

Слични објави

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо
Се вчитува....