18.8 C
Скопје
20:56 - 15 април, 2024

Ознака : Игор Џамбазов

Наши ФациСлајдерСцена

ВИДЕО: И Игор Џамбазов се прости од големиот Марадона: Му ја испеа неговата „La Vida Tombola“

Васко Спасоски
Светот вчера го испрати еден од најдобрите, ако не и најдобар фудбалер на сите времиња, Диего Армандо Марадона. Веста за неговата смрт експресно се рашири...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Игор Џамбазов со емотивна објава : Актерот ја сподели последната семејна фотографија!

Васко Спасоски
Актерот и шоумен Игор Џамбазов на својот Инстаграм профил постојано објавува фотографии од неговиот приватен живот. Се сеќава на минатото, поздравува пријатели, поддржува и бодри...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Дали би го препознале? Погледнете како изгледал Игор Џамбазов на неговата матурска вечер (ФОТО)

Васко Спасоски
Матурската забава е нешто кое се помни цел живот. Важен момент беше и да се пристигне со партнер/ка на забавата и секако, да се лудува...
Наши ФациСлајдерСцена

Им летаат пеперутките во стомак: Игор Џамбазов и Илина Арсова како во тинејџерска љубов! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ако треба да го избереме најзаљубениот пар на нашата јавна сцена, тоа дефинитивно би биле Игор Џамбазов и Илина Арсова. Дека уживаат во нивната љубов,...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Игор Џамбазов на тешки маки: Девојка му Илина го натера да планинари! (ФОТО)

Васко Спасоски
Како што веќе знаете, популарниот актер, шоумен и водител Игор Џамбазов е во љубовна врска со познатата алпинистка Илина Арсова. Парот повеќе не ја крие...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Игор Џамбазов на негов начин ни порача што да правиме во ова време! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатиот актер и шоумен Игор Џамбазов објави интересно видео со кое ни порача што да правиме во овие денови на епидемија на коронавирусот. Игор пред...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Антониа Гиговска целата во солзи призна: „Крива сум и малку ми е“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Една од нашите најголеми женски музички ѕвезди, младата Антониа Гиговска денеска го објави спотот за нејзината нова песна. Песната носи наслов „Крива сум“, а како...
Наши ФациСцена

Игор Џамбазов: Девет дена не излегов од соба на одмор во Грција (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Игор Џамбазов се враќа во новогодишната Еден на Еден со Жаре, во недела, од 18.30 на Канал 5. Омилениот актер и шоумен искрено раскажа како...
ЛајфстајлСцена

Игор Џамбазов со смешен коментар кога виде дека го ставиле на плакат со Цеца (ФОТО)

Igor
Популарниот Игор Џамбазов е доста активен на Инстаграм во последно време и речиси секогаш користи прилика да објави нешто што ќе ги насмее неговите обожаватели....