12.8 C
Скопје
19:05 - 28 февруари, 2024

Ознака : дерби

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ИГОР ЏАМБАЗОВ НА ДЕРБИ ВО ДОЈРАН: „Преполни трибини“, а актерот навива со другарите!

М.Р.
Омилениот актер и шоумен на многу генерации, Игор Џамбазов  на својот инстаграм – профил постојано објавува фотографии и кратки видеа од неговиот приватен живот, спомени од минатото, фотографии...