19.8 C
Скопје
04:48 - 20 јули, 2024

Ознака : Андреј

Ви ПрепорачувамеЕспресоЛајфстајлСлајдерСтил

Рускиот олигарх Мелниченко го спасил своето богатство благодарение на сопругата: вака ги избегна санкциите

Еспресо
Потегот на Андреј Мелниченко за да ги избегне санкциите. Рускиот олигарх, еден ден пред да стапат на сила мерките усвоени од Европската унија против милијардерите...
Наши ФациСлајдерСцена

Виртуелен концерт на ДНК: Со купената „влезница“ му помагате на бендот во овие тешки времиња за нив!

Васко Спасоски
Со почеток во 20 часот во понеделник на 28.12.2020 дуото ДНК составено од Панчо и Андреј и нивниот бенд ќе го прослават нивното полнолетство со...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Панчо и Андреј во борба против коронавирусот: ДНК со концерт во живо, ама од дома!

Васко Спасоски
Нешто убаво, нешто малку поразлично, нешто за разбивање на монотонијата и за поткревање на расположението – момците од ДНК решија да подготват мало изненадување и...
ЛајфстајлСцена

Панчо и Андреј од ДНК снимија спот, а во него Миа Костова во када (ВИДЕО)

Igor
ДНК имаат нова песна. Станува збор за темата со наслов „Ние“, која стандардно излегува во исто време со спот. „Ние“ е со потписот на веќе...
ЛајфстајлСцена

Панчо и Андреј од ДНК во песок до уши! (ФОТО)

Igor
Познатите аренби-изведувачи, Панчо и Андреј од ДНК веќе неколку дена во Анталија – Турција го снимаат најновиот видеоспот за новата песна која треба да излезе...