25.8 C
Скопје
13:06 - 14 април, 2024

Ознака : Александра Пилева

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Се сеќавате на Александра Пилева? Се пресели во Америка пред неколку години, но сега се враќа со нов албум!

Васко Спасоски
Се сеќавате на пејачката Александра Пилева, која пред неколку години се пресели со своето семејство во Америка? Веруваме дека повеќето од вас добро ја паметат,...
ЛајфстајлСцена

Ја напушти Македонија пред седум години! Погледнете како изгледа денес Александра Пилева ! (ФОТО)

Igor
Се сеќавате на пејачката Александра Пилева која пред десетина години беше доста активна на македонската музичка сцена? Пилева заедно со своето семејство во 2013 година...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Беа славни и барани, но кажаа „Чао“: Овие македонски пејачи засекогаш ја напуштија Македонија (ВИДЕО)

Igor
Од македонската естрада последниве десетина години се откажаа многу пејачи. Кога велиме се откажаа, не мислиме на тоа дека престанале да се занимаваат со оваа...