25.8 C
Скопје
13:20 - 14 април, 2024

Ознака : Ноне Неделковска

Наши ФациСцена

(ВИДЕО) НОНЕ ПЕЕ ВО БРОДСКА КАБИНА: Кога последно го имате слушнато гласот на убавата велешанка?

М.Р.
Велешанката Нона (Ноне) Неделковска која македонската јавност ја запозна преку натпреварот за музички таленти „Идол“ веќе долги години не се занимава со музика бидејќи ужива во работата...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) НОНЕ НЕДЕЛКОВСКА се вози НИЗ ХАВАНА во КУБАНСКИ ОЛДТАЈМЕР: Колата се расипа, а велешанката си запали пура!

М.Р.
Велешанката Нона (Ноне) Неделковска која македонската јавност ја запозна преку натпреварот за музички таленти „Идол“ веќе долги години не се занимава со музика бидејќи ужива во работата...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) НОНЕ СЕ ВРАТИ ВО РОДНИОТ КРАЈ: Велешанката објави фотографија како пие кафе покрај езерото „Младост”

М.Р.
Велешанката Ноне Неделковска која македонската јавност ја запозна преку натпреварот за музички таленти „Идол“ веќе долги години не се занимава со музика бидејќи ужива во...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) „ЗАБАВУВАЈТЕ СЕ, ЗАЉУБЕТЕ СЕ, НЕ ЖАЛЕТЕ ЗА НИШТО“: Ноне ужива во Шпанија

М.Р.
Велешанката Ноне Неделковска која македонската јавност ја запозна преку натпреварот за музички таленти „Идол“ веќе долги години не се занимава со музика бидејќи ужива во...
Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН НОНЕ: Наместо торта, ајвар!

М.Р.
Ноне, вчера го прослави својот 35 – ти роденден. Иако не е покрај најблиските, нејзиното семејство и пријателите, нејзината мајка и посака најубави желби на...
Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО | И Ноне се пошегува на своја сметка: Погледнете како изгледа нејзината новогодишна елка!

Васко Спасоски
Дека Ноне Неделковска е една и единствена говори и фактот што и таа понекогаш знае да си направи шега на сметка на својата висина… Имено,...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Беа славни и барани, но кажаа „Чао“: Овие македонски пејачи засекогаш ја напуштија Македонија (ВИДЕО)

Igor
Од македонската естрада последниве десетина години се откажаа многу пејачи. Кога велиме се откажаа, не мислиме на тоа дека престанале да се занимаваат со оваа...