Tag : куба

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Бен Афлек во врска со секс бомба од Куба: Сите зборуваат дека ова му е најубавата девојка досега! (ФОТО)

Еспресо
Актерот Бен Афлек (47) е во врска со Ана Селија де Армас Касо (31), кубанско-шпанската актерка. Славниот актер блискоста со Ана за првпат ја покажа...