36.8 C
Скопје
17:08 - 18 јуни, 2024

Ознака : дома си е дома

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) НОНЕ СЕ ВРАТИ ВО РОДНИОТ КРАЈ: Велешанката објави фотографија како пие кафе покрај езерото „Младост”

М.Р.
Велешанката Ноне Неделковска која македонската јавност ја запозна преку натпреварот за музички таленти „Идол“ веќе долги години не се занимава со музика бидејќи ужива во...