20.8 C
Скопје
19:59 - 25 мај, 2024

Ознака : уништи

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Полубратот на Меган Маркл на работ на егзистенција: Останав без куќа, за малку ќе морав и да просам…

Еспресо
Томас Маркл Џуниор (53) полубратот на Меган Маркл (38) тврди дека останал без кров над глава, работа и многу пријателства поради своето презиме, пишува Дејли...
Здравје

Ова е најмоќниот домашен антибиотик во светот: Создаден е да ги уништи најсериозните епидемии!

Igor
Поради тоа што сите состојки се природни, не можете да станете имуни на овој сируп. Модерните фармацевти имаат производи кои ќе ви помогнат да се...
Здравје

Најдобриот лек за бактерија во желудникот: Кога ќе го изедете ОВА ќе ја уништите МНОГУ БРЗО!

Igor
Смоквите во маслиново масло се најдобриот лек за бактерии во желудникот. Во сад ставете суви смокви, а потоа прелијте ги со квалитетно ладно цедено маслиново...