10.8 C
Скопје
02:58 - 28 февруари, 2024

Ознака : без куќа

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Полубратот на Меган Маркл на работ на егзистенција: Останав без куќа, за малку ќе морав и да просам…

Еспресо
Томас Маркл Џуниор (53) полубратот на Меган Маркл (38) тврди дека останал без кров над глава, работа и многу пријателства поради своето презиме, пишува Дејли...