9.8 C
Скопје
07:19 - 15 април, 2024

Ознака : братото

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Полубратот на Меган Маркл на работ на егзистенција: Останав без куќа, за малку ќе морав и да просам…

Еспресо
Томас Маркл Џуниор (53) полубратот на Меган Маркл (38) тврди дека останал без кров над глава, работа и многу пријателства поради своето презиме, пишува Дејли...