15.8 C
Скопје
07:12 - 22 мај, 2024

Ознака : тинејџер

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Тинејџер во Босна сам ги крпи дупките на патот: „Возете побавно да не ме удрите“

Еспресо
На многу жители на крајниот запад на Босна и Херцеговина, како и на делот на Карловачката жупанија што се граничи со Хрватска, добро им е...
СемејствоСлајдер

СЕМЕЈНИ ПРОБЛЕМИ: Мајка побарала од својата 16-годишна ќерка да плаќа кирија

И. Т.
Анонимна мајка на родителскиот форум „Mumsnet“ си ја „отвори“ душата и раскажа за една расправија во нејзиното семејство. Имено, нејзината ќерка кон крајот на октомври...
ЛајфстајлСемејствоСлајдер

ТАТКО ЈА НАТЕРАЛ ЌЕРКАТА ДА СИ ЈА ИЗБРИЧИ ГЛАВАТА: Тинејџерката исмевала соученичка

И. Т.
Татко на тинејџерка на социјалната мрежа „Редит“ пред нешто повеќе од една година откри зошто ја натерал својата 16-годишна ќерка да си ја избричи главата....