Ознака : совршениот

Секојдневие

Инспирација за сите генерации: Кристи Бринкли (65) демонстрираше како изгледа совршениот стајлинг за ладни денови! (ФОТО)

Еспресо
Поранешната манекенка Кристи Бринкли (65) и покрај годините се уште ги следи сите трендови и може рамо до рамо да застане со најпознатите трендсетерки. На...
Лајфстајл Сцена

Не може потесно и пократко: Џорџина Родригез го покажа совршениот задник (ФОТО)

Igor
Атрактивната девојка на фудбалерот Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, со последната фотографија на Инстаграм покажа зошто на нејзиното момче подраг му е сексот со неа отколку...
Лајфстајл Сцена

Џеј Ло го покажа совршениот задник во минијатурно бикини (ФОТО)

Igor
Дивата Џенифер Лопез и во педесеттата година важи за една од најзгодните пејачки која каде и да се појави мами погледи. Задникот на секс-бомбата вреди...
Лајфстајл Сцена

Поранешниот ангел на Викторија се уште плени со совршениот изглед (ФОТО)

Igor
Летото е создадено за патувања и уживања на морето, а во тоа не одолеа ни некогашниот ангел на Викторија Сикрет, манекенката Алесандра Амброзио. Една од...