Не може потесно и пократко: Џорџина Родригез го покажа совршениот задник (ФОТО)

Атрактивната девојка на фудбалерот Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, со последната фотографија на Инстаграм покажа зошто на нејзиното момче подраг му е сексот со неа отколку головите.

Убавата 25-годишна партнерка на Роналдо, објави фотографија од лифт на која во преден план се наоѓа нејзиниот цврст задник, што ги воодушеви обожавателите.

View this post on Instagram

🕊 #goodnight #peace #love @fashionnova

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Роналдо е познат по своите врски со прекрасни модели, но поради секси фотографиите кои Џорџина ги споделува на Инстаграм, можеме да видиме зошто успешниот фудбалер сериозен околу оваа врска.

View this post on Instagram

@yamamayofficial ⚓️🛥❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

View this post on Instagram

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

Слични објави

Познати жени кои се уништија со операции: Беа прекрасни, се додека не одлучија да се разубавуваат! (ФОТО)

Igor

ТРИ ПАРЧИЊА ОБЛЕКА кои е подобро да ги купите еден број поголеми

Igor

Турскиот пејач призна дека е во врска со сопругата на Аца Лукас: Не ме интересира нејзиното минато! (ФОТО)

Васко Спасоски

Цеца би ја запалила оваа фотка: Пејачката позира во младоста, а на едната града има тетоважа (ФОТО)

Васко Спасоски

Пејачката Северина изгледа неодоливо во тексас јакна! (ФОТО)

Еспресо

Латино дивата повторно брилира: И со ролка на себе мами погледи! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 + 3 =

Слични објави

Секси карантин на Софија Вергара: Преубавата актерка го покажа задникот во бикини (ФОТО)

Еспресо

Познати парови кои ги криеле своите врски поради бизарни причини!

Еспресо

Се што е потребно за живот го сместиле во 25 квадрати: Од камп приколка направиле вистински рај за уживање и релаксација! (ВИДЕО)

Еспресо

Девојката која ги пишува најубавите текстови на македонската естрада има нова песна – „Најдоброто“ од Магдалена Ена Цветкоска! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Меган Маркл може, но Кејт Мидлтон НЕ СМЕЕ да ја носи оваа боја на кармин

Igor

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована едвај ги прекрсти нозете поради тесниот и прекраток фустан! (ФОТО)

Васко Спасоски