26.8 C
Скопје
13:52 - 30 мај, 2024

Ознака : Сексот и градот

СветСлајдерСцена

(ФОТО) РЕАКЦИЈАТА НА КИМ КАТРАЛ: Актерката наздрави за „смртта“ на Саманта

Еспресо
Откако беше најавено продолжението на серијата „Сексот и Градот“ и отсуството на Саманта од иститото, фановите ја поддржаа Ким Катрал во одлуката да не биде...
СлајдерСценаФилм и ТВ

КОНЕЧНО: Излегоа новите епизоди од „Сексот и градот“, обожавателите со поделени импресии

Еспресо
На воодушевување на многубројните обожаватели на серијата „Сексот и градот“, нејзиниот долгоочекуван рибот пристигна на ХБО, а нејзините гледачи во две емитувани епизоди ги дочекаа...
СветСлајдерСцена

АВТОРКАТА НА „СЕКСОТ И ГРАДОТ“: Истоимената серија не е феминистичка

И. Т.
Кендис Бушнел, авторката на книгата „Сексот и градот“, според која е создадена истоимената серија, вели дека оваа приказна не е феминистичка и дека не треба...
СлајдерСценаФилм и ТВ

(ВИДЕО) ОБЈАВЕН ТРЕЈЛЕРОТ ЗА ПРОДОЛЖЕНИЕТО НА СЕКСОТ И ГРАДОТ: Фановите полни со коментари

Еспресо
Се појавија првите видеа од новите епизоди од серијата „Сексот и градот“, наречени „And Just Like That“. За само неколку секунди од трејлерот посветен на...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) Еве кој ќе ја замени Саманта во продолжението на „Сексот и градот“

jasmina.kantardzieva
Култната американска серија „Сексот и градот “ продолжува да се снима под името „ And Just Like That “. И токму кога фановите мислеа дека „тоа нема да биде...
СветСлајдерСцена

Ким Катрал ја нарече Сара Џесика Паркер куче?

М. Г.
Актерката Ким Катрал објави видео на нејзиниот инстаграм-профил со куче и порака која многу обожаватели на серијата ја протолкуваа како провокација упатена до колешката од...
Ви ПрепорачувамеСлајдерСценаФилм и ТВ

Сакате тазе даталчиња од серијата „Сексот и градот“? Гледачите ќе се потресат уште од старт и…

jasmina.kantardzieva
Тие не можат, а да не бидат забележани. Кери и г -дин Ѕверка, играни од Сара Џесика Паркер и Крис Нот, се чини дека не...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ВИДЕО: Ја критикуваа поради лаги и стереотипи, но „Емили во Париз“ добива и втора сезона

Васко Спасоски
Нетфлик штотуку даде зелено светло за снимањето на втората сезона од серијата „Емили во Париз“, на Дарен Стар, авторот на „Сексот и градот“, „Беверли Хилс...
ЛајфстајлСцена

Го криеше неговиот идентитет скоро 8 години: Актерката од „Сексот и градот“ конечно откри кој е таткото на нејзиниот син! (ФОТО)

Igor
Синтија Никсон, која стана планетарно популарна после улогата на Миранда во серијата „Сексот и градот“, долго ја чуваше семејната тајна. Никсон (53) наводно полни 8...