6.8 C
Скопје
05:50 - 4 март, 2024

Ознака : кери бредшо

БалканВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е Србинката по која е напишана култната „Сексот и градот“? Анка ја обожава целиот свет

Еспресо
Поминаа девет години од емитувањето на последната сезона на хит серијата „Сексот и градот“ (Sex and the City), но ова остварување и ден-денес е едно...
СветСлајдерСценаФилм и ТВ

Се враќаат хероините од „Сексот и градот“, новата ташна на Кери има посебно значење

еспресо
Фановите на „Сексот и градот“ со нетрпение ја очекуваат новата сезона на серијата на HBO која крена голема прашина, а омилената актерска екипа се врати...
Ви ПрепорачувамеСлајдерСценаФилм и ТВ

Сакате тазе даталчиња од серијата „Сексот и градот“? Гледачите ќе се потресат уште од старт и…

jasmina.kantardzieva
Тие не можат, а да не бидат забележани. Кери и г -дин Ѕверка, играни од Сара Џесика Паркер и Крис Нот, се чини дека не...