14.8 C
Скопје
10:19 - 2 јуни, 2023

Ознака : кери бредшо

Свет Слајдер Сцена Филм и ТВ

Се враќаат хероините од „Сексот и градот“, новата ташна на Кери има посебно значење

еспресо
Фановите на „Сексот и градот“ со нетрпение ја очекуваат новата сезона на серијата на HBO која крена голема прашина, а омилената актерска екипа се врати...
Ви Препорачуваме Слајдер Сцена Филм и ТВ

Сакате тазе даталчиња од серијата „Сексот и градот“? Гледачите ќе се потресат уште од старт и…

jasmina.kantardzieva
Тие не можат, а да не бидат забележани. Кери и г -дин Ѕверка, играни од Сара Џесика Паркер и Крис Нот, се чини дека не...