15.8 C
Скопје
19:21 - 27 февруари, 2024

Ознака : Анка Радаковиќ

БалканВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е Србинката по која е напишана култната „Сексот и градот“? Анка ја обожава целиот свет

Еспресо
Поминаа девет години од емитувањето на последната сезона на хит серијата „Сексот и градот“ (Sex and the City), но ова остварување и ден-денес е едно...