Го криеше неговиот идентитет скоро 8 години: Актерката од „Сексот и градот“ конечно откри кој е таткото на нејзиниот син! (ФОТО)

Синтија Никсон, која стана планетарно популарна после улогата на Миранда во серијата „Сексот и градот“, долго ја чуваше семејната тајна.

Никсон (53) наводно полни 8 години од јавноста криеше кој е таткото на нејзиниот син Макс. Пред неколку дена одлучи да го промени тоа.

Актерката на друштвената мрежа Инстаграм, сподели фотографија од својот син со маж кој му го мести костимот за Ноќта на вештерките и напиша:

„Кога татко ти е костимограф и секогаш си сакал да бидеш Пенивајз“ …

 

На фотографијата покрај малиот Макс, стои познатиот костимограф, Мајкл Граулер (50).
Колку што и е познато на јавноста, Синтија Никсон и овој уметник се познаваат веќе полна деценија. Тие прв пат соработувале на снимањето на филмот „Пат во непознато“, а Граулер бил задолжен за костимите и на снимањето на двата дела од филмот „Сексот и градот“.

Откако актерката ја објави оваа фотографија, нејзината објава на Инстаграм придонесе за бројни коментари од фановите кои беа зачудени од ова откритие, а огромен број и честитаа на Синтија за храброста отворено да ја покаже својата несекојдневна, но голема и среќна фамилија.

Мајкл Граулер е сопруг на пантомимичарот Вилијам Бауерс (60), а Синтија и него го нарекува татко на Макс! Тоа не е целото семејство на Макс, со оглед на тоа што Синтија е венчана со познатата активистка Кристина Маринони, со која врската ја започна уште во 2004 година.

Profimedia

Пред да ја запознае сегашната сопруга, Синтија 15 години беше во врска со Дени Мозес, со кого има две деца – ќерката Саманта и синот Чарлс.

Слични објави

Карлеуша им ОДГОВОРИ НА ХЕЈТЕРИТЕ кои ја нападнаа поради костимот и ги испровоцира со НОВИ СЕКСИ ФОТКИ (ФОТО)

Igor

КАРЛЕУША ДИВЕЕШЕ НИЗ БЕЛГРАД: Прво седна во БЕСНАТА кола, а потоа направи нешто за што се ОДИ ВО ЗАТВОР! (ВИДЕО)

Igor

Пред 5 месеци се РАЗВЕДЕ, а сега го покажа НОВОТО МОМЧЕ, фановите шокирани (ФОТО)

Igor

Како до помалку расправии во бракот?

Igor

ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ ги возбуди своите фанови (ФОТО)

Igor

Кејт Мидлтон посакувала друго име за синот Џорџ, но по реакцијата на кралицата таа се предомислила

Еспресо

Остави Коментар

1 + 15 =

Слични објави

ДУРИ СЕГА ПОЧНУВА СКАНДАЛОТ: Се појави побегнатата жена на шеикот од Дубаи

Igor

Се е подготвено за „Макфест“: На сцената во Штип ќе ги видиме „Фрајле“, Росана, дуото Дац и Александар Митевски

Igor

ШАРЛИЗ ТЕРОН: Холивуд ти удира шлаканица кога почнуваш да старееш

Igor

„Травијата“ од тераса како поддршка до сите што се во карантин: Морници ќе ве полазат од ова што ќе го видите (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Фановите збунети! Најмладата милијардерка изненади кога се појави со очила и без шминка (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за 29 септември: Биковите ги очекуваат добри вести за пари

Igor