11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

(ВИДЕО) ОБЈАВЕН ТРЕЈЛЕРОТ ЗА ПРОДОЛЖЕНИЕТО НА СЕКСОТ И ГРАДОТ: Фановите полни со коментари

Се појавија првите видеа од новите епизоди од серијата „Сексот и градот“, наречени „And Just Like That“. За само неколку секунди од трејлерот посветен на популарната серија, Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис се прикажани во ново светло.

„Дали дополнително се остарени?“, „Изгледаат како златните девојки“, „Имам чувство дека одеднаш се стари, но барем не се со ботокс“, „Смешни се“, се некои од коментарите на обожавателите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

За потсетување, серијата од 10 епизоди ќе ги следи Кери, Миранда и Шарлот додека се движат по патот од комплицираната реалност на животот и пријателството во триесеттите до уште посложената реалност на животот и пријателството во педесеттите години.

Слични објави

ВИДЕО+ФОТО | „14 ГОДИНИ БЕЗ ТЕБЕ И ПАК ВРНЕ“: Весна, Каролина, Игор, Калиопи, Тамара, Елена… со емотивни објави за Тоше

M.Р.

НЕМА ДА СЕ ЗДЕБЕЛИТЕ!: 5 намирници кои смеете да ги јадете и на полноќ

Еспресо

БЕСТСЕЛЕРОТ ЌЕ ДОБИЕ ТВ СЕРИЈА: Последните денови на Џон Ленон од поглед на неговиот убиец

Ј.К.Д

ТОП СОВЕТ ЗА СЛАБЕЕЊЕ: Зошто е важно за топење на мастите да сме малку гладни?

Еспресо

ДАЛИ СТЕ ВИЕ МЕЃУ НИВ?: Ова се најљубоморните и најпосесивните хороскопски знаци

Еспресо

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Како да направите совршени ражничи овој викенд

jasmina.kantardzieva
Се вчитува....